Fotogalerie 2004 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2004

Fotogalerie
 
Drakiáda

Drakiáda pořádaná v sobotu 16.10.2004 byla sice poznamenána hustým deštěm, ale ani ten nezabránil aby se se svými výrobky nepřišlo předvést více než 20 dětí. Soutěž o nejhezčího „létavce“ nakonec vyhrál Filip Turoň z Třince s pestrobarevným obrovským „plážovým“ drakem. Více přiložené fotografie.
16.10.2004
 
Fotbal Cup

Dne 4.9.2004 proběhl na Záolší fotbal cup a praskání starších hitů. Sešlo se sedm mančaftů, kteří mezi sebou zápolili. Na první příčce se tehdy umístilo HC Vendryně, druhé obsadil FC konečná a třetí příčka patřila Buldokům z Vendryně a Bystřice. Pro děti zde byli poníci a skákací hrad. Večer pak patřil praskání starších hitů, které zněly do časných ranních hodin. Více fotografie, které vypovídají za všechno.
4.9.2004
 
Sportovní odpoledne pro děti

Dne 10.7.2004 proběhlo ve Vendryni sportovní odpoledne pro děti. Na programu byla soustava her na sebe navazujících, plná překvapení a nástrah. Děti však všechny s přehledem zvládly a dokázaly, že se umí skvěle bavit. Sešlo se jich přes tři desítky. Více už fotografie.
10.7.2004
 
Sportovní odpoledne pro všechny generace a country večer

Dne 7.8.2004 proběhlo na Záolší Sportovní odpoledne pro všechny generace a country večer, se vskutku dobrou návštěvností a mnoha soutěžícími, kteří se utkali na poli silovém, ale i vědomostním. Soutěžilo se v hodu pneumatikou, v jízdě na trakaři, v sečení louky a stavění trávy do orstevek, v řezání pilou, zpívaly se recepty, hádaly slova, atd.,atd… Poctil nás svou návštěvou i pan starosta ing. Rudolf Bilko. Večer pak patřil country skupině Hornet, která svými krásnými písněmi bavila publikum až do ranních hodin. Více Vám přiblíží tuto akci přiložené fotografie.
7.8.2004
 
Školení

V rámci získaného grantu od společnosti NOKIA, zastoupenou občanským sdružením VITA Ostrava, zástupci Klubu zábavy a sportu Záolší, absolvovali v průběhu roku 2004 dvě školení, v malebném koutě Beskyd - Malenovicích, které byly zaměřeny na komunikaci a práci v týmu, projektový management, správu financí, média, státní a veřejnou správu, neziskový sektor, public relations, dobrovolnictví a fundraising. Zde přinášíme pár postřehů z těchto školení.
2004
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky