Fotogalerie 2007 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2007

Fotogalerie
 
Mikuláš

Mikuláš i letos vyrazil do ulic. Navštívil spousta obydlí s dětmi. Dva Mikuláši s čerty a anděly to měli již nacvičeno s loňska, tak jim to šlo skvěle. Děti již měly nacvičené básničky, písničky a spoustu jiných věcí. A co všechno naslibovali! Uvidíme příští rok jestli to dodrží.
5.12.2007
 
Drakiáda

Jak již každoročně, i letos jsme uspořádali tradičně na podzim soutěž pro děti „Drakiádu“. Dne 27.10 se na klubovém poli sešly děti se svými draky a mohlo se soutěžit. Letos nám počasí příliš nepřálo, ale děti se nenechaly odradit. Dělaly vše proto aby draci alespoň trochu létali a běhali s nimi křížem krážem a zároveň se při tomto sychravém počasí zahřáli.
27.10.2007
 
Nohejball Cup

Dne 22.9.2OO7 se poprvé konal Nohejball cup ve sportovním areálu na Záolší. Účast byla nemalá, hrálo se ze vše sil. Již v osm hodin se začali scházet první družstva a v devět už se hrálo. Na výherce čekal pohár starosty a bohaté občerstvení. Na prvním místě se umístilo družstvo RYBAŘOVICE „NA RŮŽKU“.
22.9.2007
 
Slavnostní otevření sportovního arealu

V sobotu odpoledne 30.6 se sešlo kolem pěti stovek lidí na slavnostní otevření nového sportovního areálu na Záolší. Na přestřihnutí pásky se podílel starosta Vendryně Rudolf Bílko, starosta Golešova Zbyszek Wasławik, Bronislav Zawada za PZKO Záolší a za klub Milan Zakřevský. Za postavení tohoto hřiště vděčíme hlavně členům klubu a všem dobrovolníkům a ovšem i sponzorům, kteří byli velice štědří. Po slavnostním otevření se tancovalo, zpívalo, pilo a jedlo až do časných ranních hodin. Děti si užívali nově otevřeného dětského hřiště. Děti byly nadšené a myslíme, že od tohoto dne tam o účast malých spoluobčanů nebude nouze.
30.6.2007
 
Hry v pohraníčí, country večer

Jako každoročně se i letos 4.srpna v 15:OO konala tato tradiční akce, ale tentokrát ne na klubovém poli, ale na našem novém hřišti a na prostorech PZKO Zaolší které nám zapůjčilo své prostory. Již od začátku k poslechu i k tanci hrála jako každoročně skupina HORNET která bavila publikum až do brzkých ranních hodin. Jelikož nám letos počasí opravdu přálo o posluchače nebylo nouze. Krom tohoto měli návštěvnici možnost si zasoutěžit. Děti měli soutěž ve skákání v pytli, strefování míčku do koše a další... Pro ženy byla připravena soutěž nošení tácku na kterém měli kelímky s vodou – která přinesla více vody byla vítězka. U mužů dominantní soutěží byl hod pneumatikou, chlapci se opravdu překonali, ale v této soutěži nesoutěžili pouze muži, ale také ženy, které měly taky opravdu pěkné výsledky. Další ze soutěží byl Gladiátor.Tuto soutěž nechaly ženy na mužích, bylo se opravdu na co dívat. Krom těchto soutěží bylo spoustu jiných např. kuželky, střelba ze vzduchovky a další. K občerstvení sloužily 4 stánky (s pivem, alko nealko, jídlo – vepřenky, rojberka, klobásy). Účast byla opravdu velká a lidé se bavili dlouho do rána , doufáme že taková účast bude i v dalších letech.
4.8.2007
 
Májka

Jako každoročně i letos se 30.dubna stavěla májka. Letos jsme se rozhodli tuto tradici opět uskutečnit, ale ne už v takových rozměrech jako minulý rok. Celá parta se sešla po práci a šlo se do lesa pro stromeček (tajně pššššššššš .-) ). Takže se pracovalo velice tiše. Ručně se řezalo, traktor taky nebyl povolen, pouze malý vozík který dostal zabrat. Takže kluci byli pilní jak mravenečci a pěkně strom pokonali a vytáhli vlastními silami. „To jsou šikulky co :-)“ Ale stejně špička to schytala nejvíce a pro ni jelo 5 lidí, řezali to motorovou pilou a přivezli autem. Pak už všichni pracovali pilně, kluci vykopali díru a sundali ze stromu kůru a holky zdobily strom různými stužkami. Nakonec se 25m strom postavil tentokrát vlastními silami... Večer se sedlo k ohni a poctivě jsme hlídali až do brzkých ranních hodin.
30.4.2007
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky