Fotogalerie 2008 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2008

Fotogalerie
 
Mikuláš

Letošní Mikuláš byl na blátě, ani kapka sněhu „Havaj“. Děti to však neodradilo od toho aby nezlobily. Letos však děti neříkaly básničky jen zřídka spíše vtipy. Letos se Mikuláš opravdu zasmál.
5.12.2007
 
Drakiáda

I letos jsme uspořádali drakiadu. Dne 12.10.2008 se sešla velká spousta dětí na klubovém poli, kde si zasoutěžili s draky. Hodnoceni bylo velice těžké. Sešlo se zde velké množství draků jak už domácí výroby nebo koupené. Děti se snažily a někteří rodiče se vrátili do dětských let (obzvláště otcové). Počasí dětem přálo. Soutěžení však draky neskončilo, dále si děti mohly zaskákat v pytli načas, nebo zaházet míčkem. Na závěr to chlapům nedalo, nasoukali se do pytlů a skákali také, někteří možná chytli i zajíce.
12.10.2007
 
Nohejball Cup

Dne 27. září proběhl ve sportovním areálu na Zaoší druhý ročník akce „Nohejball cup 2008“ – O pohár Starosty Obce Vendryně. Již o půl deváté, hodinu a půl před zahájením samotné akce se začaly scházet první družstva, jichž se nakonec sešlo devět. Jmenovitě pak Rybařovice 1, Rybařovice 2, Stonawski Autodoprava, Kohouti z Lyžbic a Karpentné, družstvo s názvem Na poslední chvíli, které bylo i tak skládané a kapitán byl až z Mostů u Jablunkova a čtyři družstva z Vendryně a Zaolší, jenž hrály za náš Klub zábavy a sportu Záolší. Družstva byla rozlosována do dvou skupin, kde hrál každý s každým, tam zatím šlo jen o hru, kdežto již při semifinále, kdy se vyřazovalo, bylo znát rivalitu mezi družstvy a můžu říct, že se někdy bylo na co koukat. Nemůžu opomenout i návštěvu našeho pana starosty Rudolfa Bilka, který měl záštitu nad touto akci, přišel povzbuzovat a závěrem předat vítězům slíbené poháry. A jak jsem již nakousl vítěze, tak zde jsou umístění. Na prvním místě se umístili „Kohouti“, druhou cenu si odnesly „Rybařovice 2“ a třetí umístění zůstalo doma a vyhrálo jej jedno družstvo našeho klubu. A že se hrálo nejen o poháry, ale i o ten soudek piva, všechna družstva svlažila svá hrdla lahodným mokem, jenž vítěz daroval všem zúčastněným. Ještě do večera se pak hrálo čistě relaxačně, odpočívalo a oslavovalo u dobrého pití a jídel z roštu.
27.9.2007
 
Hry v pohraníčí, country večer

2. srpna 2008, proběhl ve společensko-sportovním areálu na Zaolší, již pátý ročník akce „HRY V POHRANIČÍ A COUNTRY VEČER“. Počasí nám moc nepřálo, ale i přesto bylo hodně návštěvníku. Soutěže skákání v pytlích mělo uspěch u dětí. Holkám to šlo dobře i na té mokré trávě. U chlapů zvítězila střelnice , kde trávili dlouhé hodiny. Tato trojka tam byla nejčastěji a vystřílela skoro všechny „PLAŽOKY“. Dámy soutěži v překážkovém běhu s kelímky plnými vody. Která byla nejrychlejší a měla nejvíce vody a vyhrála. Nechyběly koně, skákací hrad a trampolína jenž lákalo nejvíc děti. Tombola, která byla vskutku pestrá, na které měli zásluhu štědří sponzoři. Skupina BLUE RAMS hrála do ranních hodin k poslechu i tanci nejen country hudbu. Pařilo se až do rána.
2.8.2007
 
Májka

I letošně jsme postavili tradiční májovou Májku. Ve středu 30 dubna v 15 hodin se sešli členové a dobrovolnici jako každým rokem na klubovém poli.Po málem rozkoukáni a rozdání úkolů se šlo do lesa. Tentokrát bez žádné moderní techniky a žádných těžkých strojů. Jen parta siláků a pořádná pila. Setnout strom nebyl problém, ale vynést ho bylo trochu horší. Naši chlapci byli jak pilní mravenečci v mraveništi. „Strom na rameno a jde se.“:řekli si, ale nebylo to tak jednoduché jak se zdálo. Po donesení stromu na místo nastoupily holky s mašlemi a zbytek se střídal u „vrtáku“. Většina z toho měla srandu.Jeden seděl a měl kolotoč a zbytek mocně točil a točil až byla díra dostatečně hluboká. No to bylo všechno pěkné, ale postavit strom do výšin nebylo už tak lehké jako minule. Napřed jsme se snažili stavit ho ručně, i pár osob skončilo připlácnutých pod špičkou, naštěstí bez úrazu. Ale snaha marná nahoru se mu nechtělo, musela přijet těžká technika. Díky traktoru s přední vidlicí (alespoň myslím, že se tomu říká vidlice) se asi po cca 3 hodinách podařilo strom upevnit. Pak se hlídalo a oslavovalo až do rána jak je zvykem. Strom jsme uhlídali a vydržel celý měsíc bez ujmy na zdraví. Ublíženo mu bylo až posledního května, kdy se slavnostně skácel.
30.4.2007
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky