Fotogalerie 2009 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2009

Fotogalerie
 
Mikuláš

Mikuláš i letos vyrazil do ulic. Navštívil spousta obydlí s dětmi. Dva Mikuláši s čerty a anděly to měli již nacvičeno s loňska, tak jim to šlo skvěle. Děti již měly nacvičené básničky, písničky a spoustu jiných věcí. A co všechno naslibovali! Uvidíme příští rok jestli to dodrží.
5.12.2009
 
Nohejball Cup

Dne 19. září proběhla na Zaolší perfektní sportovní akce: „Nohejballcup - o pohár starosty obce Vendryně“. Už před devátou hodinou ranní se začala scházet první družstva. Prezentovalo se jich devět od Třince až po Košařiska, domácí nevyjímaje. Byly zde týmy kupříkladu s názvy: Křive Nogi, Black Cook, Hruška, Klub „u mě“, 2+1 a podobně. V deset hodin začal samotný turnaj. Počasí přálo, vládla úžasná nálada, ale i o adrenalinové kousky nebyla nouze. Odpoledne k nám zavítal i náš pan starosta, shlédnout pár utkání, ale hlavně předat vítězům poháry a týmu na první příčce ještě padesátilitrový sud piva Radegast. A teď již k samotným vítězům. Třetí místo obsadil tým s názvem Orange Cook, na druhém pak skončil Klub „u mě“ a první příčku obsadilo družstvo s Košařisk s názvem BAMAMA.
19.9.2009
 
Hry v pohraníčí, country večer

Dne 18. července 2009 se konal již 6. ročník. Sportovní den pro širokou veřejnost s nevšedními soutěžemi, dalšími aktivitami, atrakcemi pro děti, zakončený zábavou, plnou skvělé hudby ve stylu praskání, tombola, domácí speciality... Počasí nám letos opravdu přálo, takže zábavě nic nebránilo. Hry byly připraveny pro všechny: Pro děti hod míčkem. Chlapi vypustili páru s pneumatikou. Dámy házely gumákem. Pařilo se až do rána.
18.7.2009
 
Májová veselice

Dne 16.května jsme uspořádali v PZKO na Zaolší první ročník Májové veselice. Měli jsme úžasný bar, nad jídlem se každý olizoval a hudba hrála až do nočních hodin. Účast byla sice nevelká, ale hlavní je zábava a úžasná atmosféra která se vytvořila díky návštěvníkům.
15.5.2009
 
Májka

Poslední dubnové odpoledne jsme se sešli jako každoročně na Zaolší. Parta nadšenců u příležitosti stavění májového stromu vyrazila v 15h do lesa a skácela strom o výšce 21,6O metrů. Ten se jim zavěsil na další stromy a tak měli i nějakou tu legraci. Poté se strom převezl, ostrouhal z kůry, nastrojil barevnými splátkami a přistoupilo se k samotnému aktu zvedaní, které i letos nebylo jednoduché, ale i přes všechny nesnáze se jim to podařilo, nakonec májku postavili. Večer pak sedli k táboráku, opekli párky, ujali se zpěvu v doprovodu kytary a harmoniky. Hlídalo se až do rána, jak velí tradice a májka byla uhlídána.
30.4.2007
 
Kulig

Konečně letos po dvou letech se podařilo uspořádat dětem tradiční zimní akci kulig.V sobotu 21.2.2009 se u PZKO na Zaolší sešla velká skupina dětí s rodiči a hlavně sáněmi. Děti byly rozděleny dle věku do dvou skupin. Poté byli sáně zapnuty za traktory, děti se mohly usadit a jelo se. Děti sice vymrzly, ale jejich nadšení svědčilo o všem. Děti se projely přes Zaolši na Křivou a Karpentnou. Poté se všichni sešli v PZKO na malé občerstvení a mohlo se pokračovat v soutěžení. Soutěžilo se o nejkrásnější výtvor ze sněhu. Fantazii se meze nekladly a děti vytvořily opravdu krásné výtvory. Večer pak byla pro ně připravena bejby-diskotéka.
21.2.2009
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky