Fotogalerie 2010 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2010

Fotogalerie
 
Otevření klubovny


28.12.2010
 
Mikuláš

Mikuláš i letos vyrazil do ulic. Navštívil spousta obydlí s dětmi.
6.12.2010
 
Pohádkový les „Bludička“

Dne 27. 10. 2010 kolem 15 hodiny se konala akce pro děti, která loni vznikla pod názvem „Bludička“ na Zaolší. Akce se zúčastnily děti z MŠ Zaolší a MŠ Karpentná, se kterými úzce spolupracujeme. Pohádkový les byl letos vytvořen pro změnu na Karpentné, a jak už název napovídá, les byl pohádkový, takže jste zde mohli vidět řadu pohádkových bytostí, u kterých děti plnily různé úkoly. Děti mohly potkat Makovou panenku s motýlem Emanuelem, kde měli za úkol házet míčky nebo Ferdu Mravence, kterému pomáhali sbírat knoflíky, anebo vodníka u potoka. Dále čaroděje, Křemílka s Vochomůrkou, trpaslíky, Krakonoše, kde poznávaly zvířátka, nebo Boba s Bobkem kde se děti protáhly při rozcvičce. Když děti prošly celým pohádkovým lesem, šly se posilnit a na závěr, když se setmělo, šly rozsvítit lampiony a hledat poklad. Akce dopadla velice dobře a počasí nám přálo, i když byla zima, ale to k pozdnímu podzimu tak trochu patří.
27.10.2010
 
Drakiáda

Dne 8. 10. 2010 jsme se sešli na hřišti a s námi i děti z MŠ Zaolší a MŠ Karpentná, což zapříčinilo zatím největší účast v historii této akce. Po zapsání se děti přesunuly na klubovou louku, kde pak začaly pouštět draky a jelikož nám počasí opravdu přálo, tak jsme mohli najednou ve vzduchu spatřit opravdu velké množství těchto létajících výtvorů. Porota mezitím hodnotila nejlepšího domácího draka a neměla to vůbec lehké. Když se děti dostatečně vyřádily tak se posilnily připraveným občerstvením a následovalo vyhodnocení soutěže o nejlepšího draka. Po předání cen vítězům se mohlo pokračovat. Děti dále soutěžily ve štafetovém běhu podél hřiště, kterému neodolali, ani dospělí. Počasí nám přálo, ale i když byla trochu zima děti si to užily.
8.10.2010
 
Nohejball Cup

Dne 27. září proběhl ve sportovním areálu na Zaoší další ročník akce „Nohejball cup 2010“ – O pohár Starosty Obce Vendryně.
27.9.2010
 
Hry v pohraničí a rockový večer

Dne 14.8.2010 se konal ve Společenském centru a reálu PZKO na Zaolší již 7. ročník této akce. Námi objednané nádherné slunečné počasí se opravdu dostavilo a na počtu lidí, kteří se přišli, pobavit to bylo znát. Jak už název napovídá, tak v minulosti i letos bylo připraveno mnoho her a soutěží, jak pro děti, tak i pro dospělé. Děti soutěžily v hodu míčku do koše a na překážkové dráze přes prolézačky. Dospělí mohli porovnat své síly například v hodu pneumatikou, či při tradičním gladiátorském klání anebo také v rychlostní soutěži tlačení pneumatiky z kombajnu. Mezi jiným jsme se rozhodli obnovit i jednu starou párovou disciplínu v sečení trávy kosou a stavění do ostrévek. Pro děti byly připraveny různé atrakce (skákací hrad, trampolína, jízda na ponících, kuželky) a pro dospělé například střelba ze vzduchovky. Během celé akce bylo připraveno bohaté občerstvení, jak k pití, tak i k jídlu (vepřenky, kotlíkový guláš…). Nechyběla ani bohatá tombola a k poslechu i tanci hrála rocková kapela RAUT, takže se končilo až k ránu s pocitem dobře odvedené práce.
14.8.2010
 
Kulig

Jako každoročně i letos jsme uspořádali zimní odpoledne nejen pro děti tzv. „Kulig“ Sešlo se kolem 40 dětí které byly podle věku rozděleny do dvou skupin. Ti menší se vezli na saních za traktorem kratší trasou od DPS dolů z kopce a zpátky přes konečnou k PZKO, no a ti větší se svezli až na Košařiska a zpátky přes les kolem vodárny. Po malém občerstvení proběhla samozřejmě i akce „stavění čehokoli ze sněhu“ a že bylo na co koukat: auto, beruška, chobotničky, hvězda, ale i medvědi ve výběhu… No to tu ještě nebylo…
Pro odvážnější dospělé pak byla připravena halda sněhu přes kterou se běhalo na čas a aby to nebylo tak jednoduché tak si soutěžící na zádech nesli svoji polovičku nebo dítě… Poblahopřát vítězům v soutěžích a předat ceny přijel pan starosta obce Vendryně Rudolf Bilko. Zimní odpoledne jsme ukončili menší dětskou diskotékou…
21.2.2010
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky