Fotogalerie 2016 - Klub zábavy a sportu Záolší

Klub zábavy a sportu Záolší
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie 2016

Fotogalerie
Prestižní klubový ples 2016 - Klub zábavy a sportu Záolší

Prestižní klubový ples, se konal v budově PZKO, 16. ledna na Zaolší, v duchu: „Z pohádky, do pohádky“. Přípravy na akci a zdobení sálu probíhaly již od úterka. Nervozita byla, plný sál lidí taky, v tombole neuvěřitelných 92 cen od 43 sponzorů. Nicméně ples se vyvedl na jedničku a lidi odcházeli nad ránem spokojení a vytančeni se slovy: „Příště s námi počítejte, určitě přijdeme zas“, „bohovský ples“ a jedni přátele až z Chotěbuze řekli, „Ještě jsme na tak úžasném plese snad nebyli“. DĚKUJI TÍMTO VŠEM ORGANIZÁTORŮM ZA POVEDENÝ PLES!!! Více napoví báseň přečtená v úvodu plesu, která pojednává o celém průběhu:
Dnes Vám budu příběh vyprávět, o plese, co znal jej celičký svět, nežli však do víru tance se hodláme dát, je slušné vážené hosty přivítat, dobrý večer královny dnešní slávy, dobrý večer konšelé, hrabata, vítám ty davy, než stvoření křehké si botky dnes protančí, než budete křičet: Dost! To už stačí.
Já Milan potulný veterán povím vám, co na srdci a na jazyku mám. Manka a Rumcajs již na Vás v Řáholci čekají, na ohnivou či živou vodu a další pochutiny lákají, co programu se týče dnešní sláva, to s námi se všemi zamává, tanečníky co tanec jim přirostl k srdci, začneme, s hudbou toť líbeznou skupiny štístko prolneme, tance dosti do rána nás čeká, srdíčkový valčík sedět ani prince nenechá, kotilion pro štěstí pánům připne na klopu nejedna dáma, pánové pak rozdají růže jim, no radost sama, mezitím již z královské kuchyně se line vůní směs, to kuchtíkovi Ondrovi že by se připálil pes?
Nemějte strach, on božsky vás pohostí, menu je: ptáček ze Španěl a vrabec z Moravy, výsosti, a svým obsahem jak velikosti je Vendryně, tombola větší jak chrám bohyně, toť lístky kupujte brzy, pravím milí hosté vám, já už si raději teď pár objednám, povídkou mezi tancem zkrátím vám chvíli, jak na ples se chystají přátelé jiní, a po dalších tanečních kreacích bude-li, a hodina jedenáctá večerní mine-li, loupežník strhané losy donese, tombola losovat začne se, štěstí ve hře i v lásce budu vám přát, půlnoční kapušnicu dám povel hřát, kol jedné ještě baba přijde k vám, zahrát s vámi hru, to vám povídám, o dvě láhve vína troufám si říct směle, trocha smíchu zažít doporučuji vřele, toť řekl jsem vám svou představu, a teď přeji vám, vážení hosté, krásnou zábavu... 

16.1.2016
Prestižní klubový ples 2016 - Klub zábavy a sportu Záolší
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky