Další porce novinek

Májka – symbol květnových dnů a lásky. Přijďte k nám do Sportovního areálu na Zaolší 30. dubna 2017, sraz ve 13 hodin mužské osazenstvo, které se přesune pro strom do lesa. Něžné stvoření spolu s dětmi a starci rádi uvítáme v 15 hodin, kdy strom bude třeba ozdobit a připravit, poté jej zvedneme k oblakům, aby nám přinášel radost a štěstí po celý květen. Na večer plánujeme posezení při táboráku, opékání buřtů a možná, že přijdou i zajímaví hosté. Jste i s dětmi srdečně zváni.

Brigády – plánujeme jak na Černovském v parčíku „Dětem pro radost, dospělým k odpočinku“, tak ve sportovním areálu na Zaolší pásmo brigád a budeme velice rádi a mile poctěni, když, milí přátelé, spoluobčané, přijdete trochu pomoct. Rovněž můžete přijít i s dětmi, mají si tam kde hrát. Občerstvení bude vždy zajištěno. Sledujte stránky FB, webové obce a plakátovací plochy, vždy se budeme snažit vám dát včas vědět. Děkujeme. Společně dokážeme mnohem víc.

A JE TO TADY, OPĚT K NÁM PŘICHÁZÍ FENOMENÁLNÍ STAND UP COMEDY SHOW. Na stojáka live u nás ve Vendryni. Tentokrát se nám představí excelentní: Lukáš Pavlásek, Ester Kočičková, Petr “Nasty“ Cerha, Petr Vydra Prodej vstupenek, pro velký zájem, je spuštěn na oba časy současně, v 17 i 20 hodin. Vstupné v předprodeji 220 Kč a na místě 250 Kč. Předprodej na tel. 724 078 666 nebo 724 305 648.

Pozor- výzva. Pokud nakupujete na internetu – cokoliv je jen možné – můžete jednoduše každý nákup proměnit v dobrý skutek a nám tím opravdu pomoci, abychom se mohli dále snažit o to, abychom se měli v naší malé obci lépe. Uděláte to takto: 1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/KlubZábavyASportu-Záolší

2. Vyberete e-shop na kterém chcete nakoupit.

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať i oni mají z nákupu dvojnásobnou radost J Díky, že na nás myslíte, společně pomáháme ještě víc… www.givt.cz

Závěrem. „Přátele, příznivci klubu, donátoři, filantropové. Přejeme Vám z celého srdce, krásné jaro a ještě krásnější Velikonoce. Spoustu společných chvil na sluníčku a upřímných chvil mezi přáteli, nebo naopak? Klidně i obojí dohromady“…

Milan Zakřevský

Vedoucí klubu