Děkujeme

Poděkování! V úvodu bych chtěl moc poděkovat všem dobrovolníkům, kteří jakkoliv pomohli, ať už na akcích nebo z provozem a chodem klubu. Kteří ve svém osobním volnu a bez nároku na honorář přiložili ruku k dílu. Můžou být pyšní na sebe. Společně totiž tvoříme mnohem víc. Děkuji i všem donátorům, sponzorům a filantropům, bez kterých by to taky nešlo. Zde bych chtěl jmenovitě a konkrétně poděkovat jednomu filantropovi, který nám tiše a nezištně pomáhá opravdu hodně. Určitě od něj sklidím trocha kritiky, za to, že jsem jej zveřejnil. Nicméně dělám to v dobré víře a s úctou k němu, a že si to ten člověk zaslouží. „Romane Raszko, upřímné dík“. Dávám tě za vzor všem filantropům a přeji si více takových upřímných a dobrosrdečných lidí, jako jsi ty.

Mikuláš – Jako každý rok, v období, kdy budete číst tyto VN, vyrazí na svou pohádkově-předvánoční pouť družina, složená z andělů, čertů a Mikuláše. Letos je čeká návštěva PZKO Zaolší, MŠ a ZŠ v Chotěbuzi, České a polské MŠ ve Vendryni a Česko-Polské MŠ na Zaolší. Družina, v koňském povozu, nevymine ani „Rozsvícení a zpívání u vánočního stromečku“ na Černovském, na které Vás srdečně zvou. Více určitě napoví plakát na jiném místě VN. Věřím, že čertovsko-andělsko-mikulášské trio dorazí i do domu s pečovatelskou službou na Zaolší, jako každý rok. Nám nezbývá jen poděkovat, že tuto pohádkovou družinu známe.

PROSBA – VÝZVA! – Nakupujete letos dárky přes internet? Pomozte při tom i druhým. Vážení a milí Vendryňané, náš spolek „Klub zábavy a sportu Záolší“ je zapojen do projektu GIVT.CZ, který nám pomáhá s financováním neziskových akcí a aktivit zejména pro děti. Kdykoliv nakupujete na internetu, ať už se jedná o elektroniku, oblečení, jídlo, dovolenou, hračky, nábytek, můžete určité procento ze svém útraty přispět právě na chod a aktivity našeho spolku, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc. Je to velmi jednoduché: 1, Stačí, když před svým nákupem navštívíte portál WWW.GIVT.CZ 2, Zde si jednoduše vyberete e-shop, na kterém se chystáte nakoupit a zvolíte, že chcete svým nákupem podpořit náš spolek a kliknete na tlačítko „zahájit nákup“. 3, Na e-shopu nakoupíte, tak jak jste zvyklí a zaplatíte stejnou částku jako obvykle. Určité procento tentokrát ale přispějete nám, třeba na soutěže pro děti. Těchto pár kliknutí navíc při Vašich běžných nákupech nám určitě pomůžou. Děkujeme z celého srdce.

Závěrem. „Přátelé, dnes na tomto místě, bych Vám chtěl popřát k nadcházejícím Vánocům, všechno jen to nej, ať se Vám splní všechna vaše přání a vánoční období strávíte s těmi nejbližšími“…

Milan Zakřevský

Vedoucí klubu

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a třináct